Tarptautinis badmintono turnyras „Kalnapilio“ arenoje

2023-05-31

Birželio 8 dieną į Panevėžį sugrįžta tarptautinis badmintono turnyras, vyksiantis net 4 dienas. Į šį turnyrą atvyks sportininkai net iš 34 užsienio šalių sportininkai. Šiuo metu užsiregistravusių turnyre yra 343, bet dalyvauti galės tik 263, likę – bus rezerve.

Tarptautinis badmintono turnyras Panevėžyje pirmą kartą buvo organizuotas dar 2019-aisias ir vyko tuometinėje „Cido” arenoje, 2022-aisiais metais – Panevėžio Lengvosios atletikos manieže, o šiemet – „Kalnapilio“ arenoje.

Pasak Panevėžio badmintono klubo prezidento Lino Suprono, turnyras Panevėžio miestui ir jo gyventojams yra neabejotinai naudingas.

„Šiemet tarptautinis badmintono turnyras vyks „Kalnapilio“ arenoje. Į šį turnyrą atvyks 34 užsienio šalių sportininkai, kurie rungsis dėl nugalėtojo titulo. Toks turnyras Lietuvoje vyksta tik vieną kartą per metus. Nauda Panevėžiui – milžiniška“, – sako badmintono klubo prezidentas L. Supronas.

Badmintono turnyras „Kalnapilio“ arenoje vyks net 4 dienas – ketvirtadienį, penktadienį, šeštadienį ir sekmadienį.

„Ateinanti savaitė bus intensyvi baigiant organizuoti paskutinius etapus, kad šis turnyras įvyktų sklandžiai. Panevėžiečiai turės progą išvysti neeilinį reginį Lietuvoje, kurio metu susirungs patys stipriausi Europos sportininkai, tarp jų – ir vienas panevėžietis“, – teigė L. Supronas.

Badmintono varžybos vyks 5 kategorijose: vyrų, moterų vienetų, dvejetų ir bendrų (vyro ir moters) dvejetų.

Anot Panevėžio miesto savivaldybės Sporto skyriaus vedėjo Justino Jasiukaičio, tokie renginiai tikrai reikalingi panevėžiečiams, siekiant garsinti gimtąjį kraštą ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje.

„Džiaugiuosi, kad Panevėžio miestas taip greitai auga ne tik kultūriniais, bet ir dideliais sporto turnyrais. Tokios apimties turnyrai panevėžiečiams reikalingi, nes į miestą atvyksta sportininkai iš įvairių Europos šalių“, – teigė J. Jasiukaitis.

Parengta pagal portalo www.jusupanevezys.lt informaciją