Startuoja bilietų prekyba į Eurolygos rungtynes Panevėžyje

2023-12-30

Oficialus bilietų platintojas – UAB „Kakava.lt“, bilietus galima įsigyti internetu bei visuose „kakava.lt“ pardavimo taškuose.

Didelio susidomėjimo sulaukęs mačas tarp Tel Avivo „Maccabi“ ir Stambulo „Fenerbahče“ komandų įvyks Panevėžio „Kalnapilio“ arenoje sausio 4 d. 19:45 val.

„Kalnapilio“ arena pasirinkta atsižvelgiant į Europos arenų užimtumą sausio 3-4 dienomis bei Eurolygos reikalavimų įgyvendinimą. „Dedame maksimalias pastangas, kad renginys būtų kuo kokybiškesnis, nuolat tiesiogiai palaikome ryšį su krepšinio klubu „Fenerbahče“, operatyviai sprendžiame visus klausimus“, – sako „Kalnapilio“ arenos atstovė Eglė Lapytė-Morkūnė.

„Džiaugiamės galėdami žaisti Lietuvoje, kurios gyventojai ne tik domisi krepšiniu, bet ir aktyviai lankosi varžybose, palaiko sportininkus. Kviečiame visus krepšinio mėgėjus į „Kalnapilio“ areną stebėti dviejų prestižinių Eurolygos komandų pasirodymo“, – teigia „Fenerbachče“ klubo vadovas Derya Yannier.

Pigiausi bilietai į rungtynes startuoja nuo 28,98 Eur, brangiausių kaina viršija 200 Eur. Bilietų platintojas informuoja, jog bilietai brangs. „Mūsų inovatyvumas bei lankstumas padėjo greitai reaguoti ir sėkmingai įgyvendinti derybas su „Fenerbahče“, tad „kakava.lt“ buvo pasirinktas kaip partneris šiam renginiui. Turime itin platų pardavimo taškų tinklą, kuris užtikrins patogumą visiems norintiesiems įsigyti bilietus. Planuojame, kad bilietus pardavinėsime ir „Kalnapilio“ arenos kasoje“, – sako „kakava.lt“ direktorė Eglė Jackūnienė.

Bilietus galite įsigyti ČIA.