SUDEGINTI TILTAI

2024 gruodžio 27 d. 19:00 val.
ORGANIZATORIUS

Vabalo filmai, UAB

Dvaro g. 50, Meiskių k., LT-96278, Klaipėdos r., Lietuva
Įmonės kodas 304064590
PVM kodas LT100009574815
El. paštas: info@vabalofilmai.com
Telefono nr.: +37065929702
Interneto puslapis: www.vabalofilmai.lt
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių.

SVARBI INFORMACIJA

Renginys gali būti filmuojamas ir fotografuojamas. Renginį stebintis asmuo sutinka, jog jo atvaizdas gali būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose ir kad šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose bei kitose žiniasklaidos priemonėse.

Justinas Jankevičius ir Dominykas Klajumas grįžta į didžiąją Lietuvos stand – up comedy sceną!
Ilgai tylėję ir sukaupę nemažai kritikos sau ir aplinkiniams, šie komedijos sunkiasvoriai su visiškai naujomis programomis Kalėdiniu laikotarpiu pasirodys penkiose šalies arenose.
Justinas ir Dominykas dar po „Humoro klubo“ vėliava kartu juokavo scenose nuo Kupiškio kultūros centro iki Vilniaus Siemens arenos. Vėliau degė tiltai ir stojo tyla. Dabar Jankevičius – žiūrimiausio televizinio vakaro šou bei pagrindinių šalies pramoginių renginių vedėjas, sėkmingas aktorius bei tėvas. Klajumas – žodžio kišenėje neieškantis interneto auditorijos pirmūnas, renkantis šimtatūkstantines peržiūras savo Youtube kanale. Abu komikai, kurį laiką atsitraukę nuo stand up veiklos, šiemet nusprendė, jog laikas grįžti su trenksmu.
Šiems stand up comedy atskalūnams ant scenos talkins kylanti žvaigždė Markas Žukauskas. Prie projekto jungiasi ir bene sėkmingiausia pastarųjų metų lietuviškojo interneto persona, vienas populiariausių šalies autorių, vėl priminęs mums, jog galima juoktis ir skaitant – Benas Lastauskas.
Intrigos – pilni delnai. Būkite pirmieji išgirdę, kuris tiltas degs kitas.
Susitikime didžiausiose šalies arenose jau šią žiemą.