Extreme show PULSE

2024 spalio 11 d. 19:00 val.

EMILIJA | Muzikinė drama

2024 lapkričio 15 d. 19:00 val.

ŠEŠKĖS. VELNIŠKAS GREITIS – 20 METŲ

2024 gruodžio 26 d. 19:00 val.
ORGANIZATORIUS

UAB „Promostar”

PVM kodas: LT100002847516

Įmonės kodas: 300633425

Manufaktūrų 20-198, LT-11342 Vilnius

info@manobilietas.lt

+37061855689
_____________________
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių.

SVARBI INFORMACIJA

Renginys gali būti filmuojamas ir fotografuojamas. Renginį stebintis asmuo sutinka, jog jo atvaizdas gali būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose ir, kad šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose bei kitose žiniasklaidos priemonėse.

„Labai džiaugiamės, kad VELNIŠKAS GREITIS – 20 METŲ užsivilks naują šventinį rūbą ir atkeliaus į Panevėžį. Jaučiame, kad esame puikiai pasirengusios dideliems ir įspūdingiems koncertams. Šou VELNIŠKAS GREITIS – 20 METŲ išsiskirs vientisumu, kvapą gniaužiančia muzikos, šokio ir šiuolaikinių scenos efektų darna“,– sako „Šeškės“ Karina Krysko, Goda Sabutytė-Alijeva ir Ingrida Martinkėnaitė.
„Taip pat skelbiame ir apie pasikeitimus. Pirmiausia – apie sudėtį. Gandai apie Nijolės išėjimą iš grupės sklandė seniai. Ir nėra dūmų be ugnies: Nijolė ne kartą buvo atvirai išreiškusi norą išeiti. Pasirodymas „Žalgirio“ arenoje tapo paskutiniu jos šou su šeškėmis. Dėkojame Nijolei už drauge praleistus metus ir linkime didžiulės sėkmės jos kelyje. Dabar apie pavadinimą… Esame priverstos keisti pavadinimą į „Šeškės“, nes senasis mums, deja, nepriklauso. Prekės ženklą „69 danguje“ mūsų buvęs prodiuseris Egmontas Bžeskas yra įregistravęs kaip savo nuosavybę. Mūsų ir E. Bžesko keliai išsiskyrė maždaug prieš dešimtmetį“, – paaiškino Karina, Goda ir Ingrida.
Nors morališkai šis etapas nėra paprastas, scenoje „Šeškės“ stiprios kaip niekad. Merginos žada stebinti gerbėjus aukščiausios prabos programa ir nepamirštamu šou, kurį rengiasi papildyti, patobulinti ir, žinoma, įnešti žiemos švenčių nuotaikos.
Arenų šou ŠEŠKĖS. VELNIŠKAS GREITIS – 20 METŲ bus suteikta ir daugiau asmeniškumo. Juk Karina, Goda ir Ingrida – nuostabios asmenybės, kiekviena galinti papasakoti unikalią ir motyvuojančią kelio į sėkmę istoriją.
„Kai nebijai svajoti – svajonės pildosi. Kai nebijai sunkumų, juos lengviau įveikti. Svarbiausia – visada tikėti savimi ir neleisti niekam to tikėjimo gniuždyti“, – sako „Šeškės“.
„Gyvenu“, „Supermergaitės“, „Man reikia meilės“, „Skrisim“, „Velniškas greitis“, „Meilės simfonija“, neseniai pasirodęs ir jau superhitu tapti spėjęs „Aš prašau“ – kūriniai, kurių gerbėjams pristatyti nereikia. Arenų šou ŠEŠKĖS. VELNIŠKAS GREITIS – 20 METŲ superhitams suteiks galios, erdvės ir žaižaruojančių spalvų. Be to, grupė nesirengia miegoti ant laurų. Trijulė aktyviai dirba studijoje ir iki arenų šou tikrai išgirsime naujų dainų.