Extreme show PULSE

2024 spalio 11 d. 19:00 val.

EMILIJA | Muzikinė drama

2024 lapkričio 15 d. 19:00 val.

Muzikinė pasaka „Riešutėliai Pelenei“

2024 gruodžio 12 d. 18:00 val.
ORGANIZATORIUS

Labdaros ir paramos fondas Laisva valia

Ūmėdžių g. 98-9, Vilnius
8698 17878/pasakumedis@laisvavalia.lt
Reg. no: 195775255
VAT LT100014566317
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių.

SVARBI INFORMACIJA

Renginys gali būti filmuojamas ir fotografuojamas. Renginį stebintis asmuo sutinka, jog jo atvaizdas gali būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose ir, kad šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose bei kitose žiniasklaidos priemonėse.

Sutikite didžiausias metų žiemos šventes ir Naujus metus „pasakiškai“!

Jauni, žavūs ir talentingi atlikėjai – Vakarė Jarmalavičiūtė ir Orestas Vyšniauskas, įkūnys gražiausią pasakų porą – Pelenę ir Princą, kompozitoriaus Mariaus Matulevičiaus ir tekstų autorės Viktorijos M Anangen muzikinėje pasakoje „Riešutėliai Pelenei“.

Jau gruodžio mėnesį žiūrovai spektaklį pamatys didžiuosiuose Lietuvos miestuose – Šiauliuose, Vilniuje, Panevėžyje arenose ir naujametinio ilgojo savaitgalio šeštadienį – Palangos koncertų salėje.

Puikūs atlikėjai, nuostabi muzika, smagi, netikėtų posūkių pilna istorija, šmaikštūs dialogai, pasakiški kostiumai ir dekoracijos, orkestras, choras, ritmo grupė, šokėjai…

Spektaklyje pamatysite ir daugiau jaunųjų atlikėjų: pamotės dukras – Danielę Paužaitę ir Ona Mingę Slušnytę, bei scenos grandus – Karalių – Deivydą Norvilą, Karalienę – Renatą Voitechovskają-Norvilę.

Žiūrovus džiugins ir į veiksmą įtraukti orkestro ir grupės muzikantai bei netikėtas dviejų maestro duetas – Šokių mokytojo – Jurijaus Smorigino, bei Orkestro dirigento – Vytauto Lukočiaus.

Painią istoriją papasakos Juokdarys – aktorius Tomas Žaibus, sutiksite ir Pamotę, Princo draugus, medžiotojus, miestelėnus, dėl Princo dūsaujančių merginų būrį.

Ir kaip visos pasakos, mūsų pasaka taip pat baigiasi laimingai…

Visus žiūrovus – didelius ar mažus – kviečiame atvykti pasipuošus „karališkai“ – puošnia suknele ar kostiumu, karūna ar tiara.

Žiūrovams, nusipirkusiems bilietus į sektorių „princesių ložė“, dovanosime puošnias karūnas ir kitus malonius siurprizus.

Spektakliai rodomi mažesnėse, jaukesnėse arenų erdvėse, tad įsigykite bilietus iš anksto, specialių akcijų metu bus siūlomos geresnės kainos.

Atvykite su pora, atvykite su šeima, atvykite su draugų būriu ar po vieną – garantuojame įspūdingą, pasakišką vakarą!
„Princesių ložė“ – į kiekvieną spektaklį kviečiame atvykti mažas ir dideles – „Pelenes–princeses“ ir „princus“, pasipuošusius karūnėlėmis, princesių suknelėmis ar kostiumais ir įsigyti bilietus į „Princesių ložę“, kuri bus kiekvienoje arenoje specialiame sektoriuje. Nenuskriausime ir mažųjų „princų“. Šios „ložės“ žiūrovams dovanosime ypatingas dovanas ir puošnias tiaras–karūnas. Jie bus maloniai nustebinti ir spektaklio metu.

Kviečiame prisijungti prie šios smagios akcijos ir sukurti tikrą naujametinę pasaką.

Riešuteliai Pelenei PANEVĖŽYS (youtube.com)