Grupės HIPERBAND šventinis koncertas

2023 Gruodžio 25 d. 19:00 val.
ORGANIZATORIUS

Hiperband, MB

Įmonės kodas 305444396

Mindaugo g. 42, LT-01311 Vilnius

Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių.

SVARBI INFORMACIJA

RENGINIO PRADŽIA:
20:00 val.

DURYS ATIDAROMOS:
1 val. iki renginio pradžios

Renginys gali būti filmuojamas ir fotografuojamas. Renginį stebintis asmuo sutinka, jog jo atvaizdas gali būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose ir, kad šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose bei kitose žiniasklaidos priemonėse.

HIPERBAND legendinių dainų gyvo garso koncertas ir įspūdingas lazerių šou.

Gruodžio 25 d. „Kalnapilio” arenoje – legendinės dainos sugrįš ir suskambės naujai. Šventinio HIPERBAND koncerto metu vyks ir įspūdingas lazerių šou.

„Dainos, skambėsiančios koncerte, tokios artimos ir nepavaldžios laikui, kad tiesiog negalime jų nedainuoti“,  – šypsosi grupės „Hiperband“ lyderis Anatolijus Kapustinas. Dar 2013-aisiais jis subūrė bendraminčių grupę ir tuomet kartu su legėndinių dainų kompozitoriumi Igoriu Berinu tęsė jau Lietuvos muzikos istorija tapusių dainų išsaugojimo misiją.  „Labai džiaugiuosi, kad iš tiesų pavyko išsaugoti tą tikrąjį, originalų skambesį, prie kurio klausytojai jau įpratę ir kurio tikisi, apsilankę mūsų grupės koncertuose. Tai muzika, išsiilgusiems nostalgiško skambesio, vertinantiems gyvą garsą ir išjaustą melodiją“, – pasakoja grupės lyderis.

Per 10 grupės gyvavimo metų keitėsi ir jos sąstatas – dabar soline gitara išgirsite grojantį Arūną Sabuką, bosine gitara – Gediminą Alekną, klavišiniais – Raimundą Rudoką, mušamaisiais – Gintarą Stankūną, na o atlikėju bei gitaristu ir toliau išlieka Anatolijus Kapustinas.

Jei pasiilgote pamiltų ir į Lietuvos muzikos istoriją įrašytų dainų kviečiame į šventinį grupės „Hiperband“ koncertą gruodžio 25 d.!