Grupė 2 – Prisiminimai / Koncertinis turas su gyvo garso grupe

2024 Kovo 8 d. 19:00 val.
ORGANIZATORIUS

MB Grupė 2
Kodas  06455591
Sodo g. 15, Akmenė

Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių.

SVARBI INFORMACIJA

Renginys gali būti filmuojamas ir fotografuojamas. Renginį stebintis asmuo sutinka, jog jo atvaizdas gali būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose ir, kad šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose bei kitose žiniasklaidos priemonėse.

Grupė 2 – Karolis ir Donatas – ne vieną dešimtmetį scenoje dirbantys, skirtingų kartų gerbėjų puikiai žinomi atlikėjai ir kūrėjai Karolis Akulavičius ir Donatas Balvočius.

Kovo 8 d. grupė atvyksta į Panevėžio Kalnapilio areną. Tai ypatinga diena – moters diena, tad ir koncertas bus ypatingas – su svečiais ir staigmenomis.

Duetas klausytojams dovanos nepamirštamą ir jau hitais tapusių dainų vakarą, kuriame girdėsite „Kai kas vakarą“, „Prisėdai šalia“, „Na, o kaip Tau dabar?“, „Iš mano širdies“, „Kiek daug…“ „Man nesvarbu“, „Lakūno sapnas“, „Ar mylėti nori tu?“, „Nepabaigta istorija“ ir dar daugiau laiko patikrintų ir pamiltų dainų.

Lauksime Jūsų!