Natalija Bunkė – „KOSMOSAS“

2023 Gruodžio 30 d. 20:00 val.
ORGANIZATORIUS

UAB „Live Nation Lietuva”

Bokšto g. 10-12, Vilnius, LT-01126

Juridinio asmens kodas 302694149

PVM mokėtojo kodas LT100006550317

Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių.

SVARBI INFORMACIJA

RENGINIO PRADŽIA:
20:00 val.

DURYS ATIDAROMOS:
1 val. iki renginio pradžios

Renginys gali būti filmuojamas ir fotografuojamas. Renginį stebintis asmuo supranta, jog jo atvaizdas gali būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose ir sutinka, kad šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar kitose media priemonėse.

Natalija Bunkė kviečia į grandiozines gastroles „Kosmosas”!

Viena ryškiausių Lietuvos popmuzikos žvaigždžių Natalija Bunkė savo koncertų turo „Kosmosas“ šou surengs svarbiausiose keturių didžiųjų šalies miestų arenose – gruodžio 30 d. žiūrovai laukiami „Kalnapilio“ arenoje Panevėžyje.

Žiūrovų laukia nepakartojama „Tina Dance“ šokėjų programa, specialiai šioms gastrolėms dizainerių kurti kostiumai ir scenografija, gyvo garso grupė ir ypatingi garsių svečių pasirodymai. Tapkite Lietuvos šou pasaulio istorijos dalimi ir prisijunkite prie Natalijos svajonės įgyvendinimo – didžiausių karjeroje areninių gastrolių „Kosmosas“.

„Neįtikėtina, bet vasario 11 -ąją „Žalgirio“ arenoje Kaune įvyko vienas gražiausių koncertų mano gyvenime, į kurį nepateko visi norintys, todėl skelbiu apie didžiausias savo arenines gastroles visoje Lietuvoje“, – sako Natalija Bunkė. „Man labai gera žinoti, jog turiu tokią didžiulę gerbėjų armiją. Tokie klausytojai, kaip jūs, yra kiekvieno atlikėjo svajonė – jūs privertėte mane ja patikėti! Kviečiu jus į visus didžiuosius Lietuvos miestus, kuriuose pristatysiu naujausią savo areninį šou „Kosmosas“. Pasinerkime į jaudinantį nuotykį kartu!“.

Natalija Bunkė, YVA, Remis Retro – „Panelė verta milijono“: https://youtu.be/-OID-PdwjJU

Natalija Bunkė – „Širdis ant balto sniego 2023“: https://youtu.be/qdOH6QGeAsA

Natalija Bunkė – „Lašas po lašo“: https://youtu.be/gq0NOJxBXDs

Natalija Bunkė – „Gėlių mergaitė“: https://youtu.be/dqSNypecN7U