Benassi Bros feat. Dhany, Komodo & Thomas Sykes, 8 kambarys

2024 kovo 9 d. 20:00 val.
ORGANIZATORIUS

Renginiai LT, UAB

Danės g. 23-28, Klaipėda
+370 689 84444
Reg. no: 304443918
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių.

SVARBI INFORMACIJA

Renginys gali būti filmuojamas ir fotografuojamas. Renginį stebintis asmuo sutinka, jog jo atvaizdas gali būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose ir kad šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose bei kitose žiniasklaidos priemonėse.

Panevėžiečius iš žiemos miego budins trankus vakarėlis: į „Kalnapilio“ areną atvyksta legendiniai Benassi Bros. Feat. Dhany, Komodo, prisijungs ir 8 kambarys.
Garantuojame, kad pavasaris Panevėžyje prasidės jau kovo pradžioje. Ar pirmosios gėlės pražys jau pirmosiomis kovo mėnesio dienomis dar tikrai neaišku, bet paskutinius sniego likučius (jeigu tokių bus) ištirpdys trankiausias vakarėlis Panevėžio „Kalnapilio“ arenos istorijoje.

Ją drebins nostalgiški hitai, priminsiantys apie nerūpestingus laikus ir nukelsiantys 20 metų atgal, nes į Panevėžį atvyksta legendinė italų elektronikos grupė Benassi Bros kartu su dainininke Dhany! Kartu su geriausiais savo singlais jie sugrįžta ir su iki skausmo pažįstamais hitais, tokiais kaip “Every single day”, „Hit my heart“, „Illusion“ ir begale kitų.

Širdžiai mielus hitus atliks ne tik Dhany

Prie jų jungiasi milijonus perklausų renkantys ir trankia klubine muzika garsėjantys „KOMODO“. Jeigu šis grupės pavadinimas jums negirdėtas, tuomet leiskite priminti: prieš keletą metų jie perkūrė legendinį hitą „(I just) Died in your arms“.

Komodo yra ilgiausiai klubinę muziką kurianti grupė Lenkijoje.  Jie taip pat bendradarbiauja ir su pasaulinio lygio žvaigždėmis, o į Lietuvą atvyks kartu su vokalistu Thomas Sykes, kurio balsas skamba daugybėje hitais tapusių dainų. Šie didžėjai garsėja tuo, kad klausytojus užburia ne tik naujai perkurtais senais, 9-to dešimtmečio hitais, taip pat ir jų pačių kurtais singlais, bet ir vokalistų profesionalumu: visi jų pasirodymai atliekami gyvai.

Tokie pasaulinę šlovę pelnę hitai kaip, „Is This Love“, „Miami Deja Vu“ yra puikiai žinomi net ir retkarčiais radijo imtuvus įsijungiantiems klausytojams, ką jau kalbėti apie tuos, kurie yra tikri melomanai.

Duoklė hip-hopui

Viena populiariausių lietuvių hip-hopo grupių, kurią sudaro du nariai: Karolis Talutis (Talaz) ir Deividas Alejūnas (Corsalis) išgarsėjo 2013 metais ir savo nuoširdumu iškart surado kelią į klausytojų širdis. Mega hito „Ieškau” kūrėjai būtent su šia daina ir surado kelią ne tik į klausytojų širdis, bet ir į muzikos aukštumas.

Šiandien jie yra puikiai žinomi Lietuvos atlikėjai, išleidę 3 albumus, o paskutinis iš jų – „Ramybė“, dienos šviesą išvydo dar pernai. Šiemet 8 Kambario gerbėjai taip pat gali džiaugtis naujienomis: iškart po Naujųjų grupė išleido naujausią singlą „Ji per gera“, kuris per mėnesį surinko per 250 tūkst. perklausų.

Maža to, jau visai netrukus vyksiančiuose Muzikos Asociacijos Metų Apdovanojimuose grupė yra nominuota „Metų hip-hop muzikos grupė / atlikėjai“ kategorijoje.

8 Kambarys savo kraityje jau susišlavęs daug apdovanojimų: tiek 2021-aisiais, tiek 2019-aisiais,  M.A.M.A muzikos apdovanojimuose „8 Kambarys“ buvo išrinktas Metų Hip-Hop grupe, o jų ir Vido Bareikio daina „Ežero dugne“ nugalėjo Metų dainos nominacijoje.

Pabusk iš žiemos miego ir pasiruošk naujam, šiltajam sezonui. Griebk savo bilietą jau dabar ir susitinkame jau kovo 9 dieną, Panevėžio „Kalnapilio“ arenoje!

Renginio durys atidaromos valandą prieš renginį.