Prezidentas arenoje sveikino Lietuvos specialiosios olimpiados bei specialiojo ugdymo įstaigų sportininkus

2023-11-08

Šiandien arenoje vyko neeilinis renginys – tradicinėse Žymios negalios motorinio aktyvumo žaidynėse dalyvavo net 26 komandos, priklausančios Specialiosios olimpiados klubams, specialiojo ugdymo ir socialinėms įstaigoms.

Renginyje dalyvavo Panevėžyje viešėjęs Lietuvos Respublikos prezidentas Gitanas Nausėda ir kreipėsi į visus dalyvius. „Gerbiame Jus ne tik už Jūsų laimėjimus, ne tik už Jūsų medalius. Mes gerbiame jus, nes jūs mus visus kviečiate kasdien dar daugiau stengtis dėl Lietuvos, dėl savęs, dėl kitų. Mes norime būti tokie patys drąsūs kaip jūs. Jūs mus įkvepiate ir kviečiate drąsiau gyventi“, – kalbėjo prezidentas.

Drauge su miesto meru Ryčiu Račkausku bei Lietuvos specialiosios olimpiados komiteto prezidentu Zenonu Misiūnu, Gitanas Nausėda sportininkams įteikė padėkas, medalius bei prizus.

Žymios negalios motorinio aktyvumo žaidynės organizuojamos siekiant įtraukti kiekvieną dalyvį ir jį sudominti sportu per motorinio aktyvumo programą, skatinti ir užtikrinti asmenų su žymią negalią lygias galimybes aktyviai dalyvauti sportinėje veikloje, propaguoti motorinio aktyvumo programą ugdymo ir socialinėse įstaigose, šeimose, tarp globėjų ir pedagogų.

Varžybų organizatoriai – Lietuvos specialiosios olimpiados komitetas, Panevėžio miesto savivaldybė ir Panevėžio „Šviesos“ ugdymo centras.