Pažinkite „Kalnapilio“ arenos erdves virtualiame ture

2024-04-26

„Kalnapilio“ arena kviečia pasivaikščioti po erdves ir pamatyti, kaip atrodo arenos aikštė iš skirtingų lokacijų. Nuo šiol visi „Kalnapilio“ arenos svetainės www.kalnapilisarena.lt lankytojai kviečiami susipažinti su arenos erdvėmis ir pasivaikščioti po aikštę virtualiame ture.

Virtualiame ture lankytojai gali pasirinkti vieną iš sferinių taškų, išdėstytų arenos prieigose, arba, įžengus pro centrinį įėjimą, keliauti tuneliais, kilti ar leistis laiptais bei pasižvalgyti po areną stovint krepšinio aikštelėje. Lankytojams atsiveria galimybė neskubant ir nesibraunant pro minią pasivaikščioti tuščiose arenos erdvėse bei įvertinti matomumą skirtinguose taškuose. Taip apsižvalgyti labai naudinga renkantis bilietus ir norint suprasti, koks atstumas skiria žiūrovus ir atlikėjus ar sportininkus bei iš kurios vietos patogiausia stebėti skirtingo pobūdžio renginius.

„Kalnapilio“ arena – tai išskirtinis sporto bei pramogų kompleksas išsiskiriantis savo unikaliu 250 metrų ilgio olimpinius standartus atitinkančiu dviračių treku, – vieninteliu tokiu Baltijos šalyse. Virtualiame ture jį galima apžiūrėti iš itin arti. Šis technologinis sprendimas – virtualus pasivaikščiojimas po areną – atveria galimybes ne tik pasižvalgyti po bendrąsias erdves, bet ir atrasti ne visada pastebimas detales: LED ekranų juostas, video kubą, stumdomas tribūnas ir kita. Taip pat tai puikus įrankis renginių organizatoriams, kurie mūsų arenos lankytojams planuoja įspūdingus šou, įvairiapusiškai susipažinti su erdvėmis ir atrasti dar daugiau arenos transformacijos galimybių“, – mintimis apie virtualų turą dalijasi „Kalnapilio“ arenos atstovė Eglė Lapytė–Morkūnė.

Virtualų turą ruošė daugybę įdomių virtualios realybės projektų įgyvendinęs Paulius Kaminskas iš vr360panorama.com. Šis virtualus turas sukurtas naudojant naujausias technologijas, todėl arenos vaizdus galima peržiūrėti daugybėje įrenginių: įvairių gamintojų kompiuteriuose, išmaniuose telefonuose bei planšetiniuose kompiuteriuose, o taip pat kai kuriuose išmaniuosiuose televizoriuose. Aplankyti virtualų „Kalnapilio“ arenos turą galite čia: https://kalnapilisarena.lt/kalnapilio-arena/aikstes-planas/.

Jei, virtualiai pasivaikščiojus po areną, kyla noras pažinti ir jos užkulisius bei apsilankyti žiūrovams nematomose patalpose, kviečiame į nemokamas ekskursijas. Daugiau informacijos apie ekskursijas arenoje rasite „Kalnapilio“ arenos svetainės skyriuje „Naujienos“.