Panevėžio sporto centro pranešimas dėl nevyksiančių krepšinio rungtynių

2023-06-09

Atsižvelgiant į kryptingai žiniasklaidoje viešinamą klaidinančią informaciją apie susiklosčiusią situaciją bei priežastis, dėl kurių KK „Lietkabelis” Betsafe-LKL lygos paskutinių rungtynių nežais „Kalnapilio” arenoje, pateikiama oficiali, faktais pagrįsta pozicija.

2022 m. liepos 13 d. laikotarpis nuo 2023 m. birželio 6 d. iki 10 d. buvo rezervuotas tarptautinėms badmintono varžyboms „RSL Lithuanian International 2023”. Remiantis tarptautiniu reglamentu šio turnyro iškėlimas iš arenos reikštų varžybų etapo sustabdymą ir grėstų finansine bauda bei nuostoliais federacijai, o Lietuva netektų teisės rengti tarptautines badmintono varžybas, todėl akivaizdu, kad alternatyvios vietos šiam renginiui nėra.

Apie šį turnyrą tiek Betsafe-LKL, tiek KK „Lietkabelis” buvo informuoti iš anksto. Informacija žodžiu buvo pateikta dar 2022 m. vasarą, rezervavus renginio datas. 2023 vasario 2 d. KK „Lietkabelis” raštu gavo informaciją apie visų ateinančių mėnesių arenos užimtumą, tame tarpe ir apie birželio 6-10 d. numatytas badmintono varžybas. Sekančiais mėnesiais ta pati informacija buvo teikiama pakartotinai. Jokių pretenzijų pareikšta nebuvo.

Viešojoje erdvėje skleidžiama negatyvi ir klaidinanti informacija apie „Kalnapilio” areną, priklausančią Panevėžio miesto savivaldybei, yra žalinga įstaigų reputacijai ir nebus toleruojama.