Kuo nustebins naujasis renginių sezonas „Kalnapilio“ arenoje?

2023-07-24

„Kalnapilio“ arena intensyviai rengiasi artėjančiam sezonui, kuriame netruks ne tik įvairių sporto renginių, krepšinio varžybų, bet ir žymių atlikėjų koncertų.

Jau šį pavasarį buvo paskelbta ir pradėta prekyba bilietais į Natalijos Bunkės koncertinį turą „Kosmosas“. Tai vienas iš didžiųjų metų koncertų, įvyksiančių pačioje metų pabaigoje, į kurį bilietai tiesiog tirpsta. Šiandien renginio organizatorius paskelbė dar vieno įspūdingo šou bilietų prekybos pradžią. „Be galo laukiame ir daug pastangų dedame pasiruošimui naujajam sezonui arenoje – jis bus intensyvus ir įsimintinas. Pernai metais savo Facebook paskyroje klausėme sekėjų, kokio tipo renginių jie labiausiai laukia. Dideliu balsų skirtumu į priekį išsiveržė žymių atlikėjų koncertai, tad, tikimės, kad pateisinsime arenos lankytojų lūkesčius. Po truputį jau pradedame skelbti atlikėjus, pasirodysiančius „Kalnapilio“ arenoje – gruodį čia savo koncertinio turo „Pasaka“ pasirodymą surengs populiarioji atlikėja Jessica Shy, taip pat planuojama, jog į arenos sceną sugrįš taip laukiama dainininkė Jazzu“, – sako „Kalnapilio“ arenos komunikacijos atstovė Eglė Lapytė – Morkūnė.

Dainininkė Jessica Shy į didžiausias savo koncertines gastroles gerbėjus sukvies visose didžiausiose Lietuvos arenose, o gruodžio 29-ąją žiūrovų lauks „Kalnapilio“ arenoje, Panevėžyje. Bilietus bus galima įsigyti visose „Bilietai.lt“ kasose ir internetu www.bilietai.lt jau nuo šio penktadienio (liepos 28 d.) 10 val. ryto. Dvi dienas prieš, liepos 26-ąją, bilietus galės įsigyti „Live Nation Lietuva“ koncertų klubų nariai. Užsiregistruoti į „Live Nation Lietuva“ klubą galima čia: https://bit.ly/JessicaShy2023

„Šis arenų turas, po didžiausius Lietuvos miestus – mano antrojo albumo „Pasaka“ pristatymas. Koncertuose klausytojai turės galimybę išgirsti specialiai paruošta naują programą, kurią papildys ne tik naujausios, bet ir jūsų seniai pamėgtos mano dainos. 2023 m. arenų ture taip pat parodysime dar niekur nematytą ir unikalią scenografiją. Kviečiu ištikimiausius savo klausytojus, žmones, kuriuos lydi mano muzika, atvykti į artimiausią jums miestą ir praleisti nepamirštamą vakarą kartu“, – sako Jessica Shy.

Bene labiausiai klausoma jaunosios kartos atlikėja Jessica Shy metų pradžioje triumfavo muzikos asociacijos „M.A.M.A.“ apdovanojimuose. Hitų „Rožė“, „Viskas, ką turiu“, „Šokam lėtai“ ir praėjusios vasaros hitas „Tyliai pakuždėk“ dainininkė laimėjo „Metų pop atlikėjos“ apdovanojimą.

„Manau, jog žmonės, kurie lankosi mūsų koncertuose, žino, jog visuomet paruošiame kažką unikalaus. Kiekvienas mūsų koncertas būna ypatingas, šis turas nebus išimtis. Koncertai dar labiau atskleis naująjį albumą, įtrauks klausytoją tiek muzikaliai, tiek vizualiai. Tikiu, jog šie pasirodymai bus lyg tikra pasaka, kurios metu galėsime kartu atskleisti išskirtines emocijas – energiją ir džiaugsmą, ramybę ir susikaupimą“, – teigia Jessica Shy.

Jessica Shy įspūdingus areninio turo šou ruošia kartu su talentingų choreografų, scenografų ir režisierių komanda. Didžiausiose šalies arenose rengiamuose dainininkės koncertuose dainos suskambės naujai.