Į „Kalnapilio“ areną sugrįžta didysis krepšinis

2023-06-23

Paskutinį kartą Lietuvos krepšinio rinktinė Panevėžyje rungtyniavo praėjusiais metais – Panevėžio universalioje sporto arenoje Lietuvos krepšininkai susitiko su Prancūzijos rinktine. Didysis krepšinis ir šiemet sugrįžta į Panevėžį, „Kalnapilio“ areną. Jau liepos 29 dieną čia susitiks Lietuvos ir Ukrainos krepšinio rinktinės.

Lietuvos krepšinio federacija (LKF) kiekvienais metais organizuoja draugiškas įvairaus lygio varžybas Europos čempionatams, Olimpinėms žaidynėms.

Anot Lietuvos krepšinio federacijos prezidento Vydo Gedvilo, šią vasarą organizuojamos krepšinio varžybos, kuriose žais Lietuva prieš Ukrainą, žada sunkią, bet vertą dėmesio kovą.

„Po ilgo laiko grįžtame ir į „Kalnapilio“ areną, norėdami panevėžiečiams suteikti neregėtą vaizdą. Liepos 29-ąją vyks draugiškos Lietuvos rungtynės prieš Ukrainos rinktinę“, – sakė  LKF prezidentas V. Gedvilas.

Prasidėjus Rusijos Federacijos invazijai į Ukrainą, karo niokojamoje šalyje sustojo visos veiklos, pradėjo trūkti sporto renginių, tad buvo nuspręsta pakviesti Ukrainos nacionalinę krepšinio rinktinę sužaisti draugiškas rungtynes su Lietuva.

Kaip teigė LKF prezidentas V. Gedvilas, Ukrainos krepšinio rinktinė – tikrai stipri ir rungtynės „Kalnapilio“ arenoje Lietuvos rinktinei tikrai nebus lengvos.

„Su Ukraina bendradarbiaujame jau seniai. Palaikome labai glaudžius ryšius su Ukrainos krepšinio federacija, dalyvaujame jų veiklose ir krepšinio varžybose. Matydami dabartinę situaciją šioje valstybėje, suprantame ir užjaučiame“, – kalbėjo V. Gedvilas.

Lietuvos vyrų rinktinės kontrolinės rungtynės su Ukrainos rinktine vyks liepos 29 d. 18:30 val.

Bilietai – https://cutt.ly/NwtNN2RV

 

Parengta pagal naujienų portalo www.jp.lt informaciją